2. Co zyskujesz?

BEZPIECZEŃSTWO

Serwer umieszczony jest w zabezpieczonej serwerowni, obsługiwany przez doświadczonych administratorów, z zachowaniem obowiązujących standardów bezpieczeństwa. Zawsze masz aktualną kopię zapasową swoich danych przechowywaną w sposób bezpieczny. Cały system został zaprojektowany tak, aby spełniał wymogi „Zgodny z GIODO”. Dzięki dzierżawie ryzyko techniczne i organizacyjne związane z eksploatacją serwera zostaje zabezpieczone przez ITlab, a czas przestoju w razie awarii jest zminimalizowany, nieosiągalny w warunkach biurowych.

 

OSZCZĘDNOŚĆ

Czy liczyłeś, ile nakładów pracy i pieniędzy wymaga dostosowanie serwera, serwerowni, systemu informatycznego, aby spełniały podstawowe wymogi bezpieczeństwa, także te określone prawem (GIODO)? Koszt to kilkadziesiąt do nawet kilkuset tysięcy złotych! Dodaj do tego koszt zakupu serwera i licencji, urządzeń, zapewnienia opieki serwisowej producenta, zwykłą eksploatację, a w końcu wymiana sprzętu – okaże się, że Serwer w Chmurze daje Ci wielokrotne oszczędności, bez konieczności jakiejkolwiek inwestycji początkowej. Nie angażując kapitału Firmy, leasingów czy pożyczek. Swoje pieniądze inwestujesz w swój biznes, a serwera używasz w ramach miesięcznego abonamentu za kompleksową obsługę Twojej Firmy.

 

WYGODA

Twoja firma rozrasta się i nagle potrzebujesz więcej zasobów? Albo czasowo redukujesz koszty i nie wykorzystujesz wszystkich możliwości serwera? W klasycznym środowisku obie te sytuacje oznaczają potrzebę „czasu i pieniędzy”. Serwer w Chmurze zmienia się wraz z Twoją Firmą w tempie idealnie dopasowanym do Twoich wymagań i możliwości finansowych. Dołożenie pamięci, rozbudowa dysku, albo odwrotnie - likwidacja licencji kilku nieużywanych stanowisk aplikacji to operacje wykonywane od ręki. Coś, co w przypadku klasycznego serwera wiąże się z dużymi nakładami pieniężnymi i organizacyjnymi, a niekiedy stratami – w Chmurze możliwe jest na każde Twoje żądanie i wiąże się ze sporymi oszczędnościami i optymalnym wykorzystaniem inwestycji.

 

design:grafiqa.pl Script logo
Kontakt
Do góry